WITAJ W WODNYM ŚWIECIE WaterFun

MISJA

Naszą misją jest dzielenie się miłością do pływania.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją pływacką przygodę jak i również tych, którzy chcą doskonalić swoje nabyte już umiejętności! Pływanie buduje charakter, uczy sumienności, szacunku oraz samodyscypliny. Każda chwila codziennej pracy przybliża nas do osiągnięcia zamierzonych efektów. 

Mamy wspólny cel – uczyć świetnie się przy tym bawiąc!

Depositphotos_113345398_L-min

Nasze zalety

+ 0 lat
DOŚWIADCZENIA
+ 0
Zadowolonych KLIENTÓW

Poznaj Naszą KADRĘ

Doświadczenie, kwalifikacje oraz odpowiedzialność są to cechy, które posiada nasza kadra. Wychowawcy, instruktorzy i trenerzy legitymują się niezbędnymi do pracy z dziećmi kwalifikacjami oraz doświadczeniem. Praca z dziećmi przynosi nam wiele radości i uśmiechu. W naszej pracy wykazujemy się pomysłowością, kreatywnością uśmiechem oraz cierpliwością – to wszystko po to aby Wasze pociechy bawiły się wyśmienicie!

ania

Ania

Absolwentka Prawa i Zarządzania na UG oraz Studiów Podyplomowych na kierunku Wychowanie Fizyczne i Przygotowanie Pedagogiczne Instruktor pływania Ratownik MSW
Od samego początku związana z pracą z dziećmi oraz nauką pływania. Posiada bogate doświadczenie w pracy z młodzieżą. W pełni zaangażowana w to co robi i oddana swojej pasji, którą jest pływanie. Ania przeszła wszystkie szczeble, jeśli chodzi o obozy i kolonie. Pełniła funkcje wychowawcy, instruktora, kierownika ale przede wszystkim była również uczestnikiem co daje jej pełny obraz na potrzeby Waszych pociech. Prywatnie Mama dwójki dzieci, pasjonatka gry na gitarze oraz miłośniczka podróży.
IMG_20230129_092008

Zbyszek

Absolwent AWF Gdańsk specjalizacja pływanie
Trener pływania II klasy
Sędzia pływacki II klasy
Nauczyciel wychowania fizycznego
Już w trakcie studiów podjął pracę w klubie sportowym Start Gdańsk, przez wiele lat szkoląc dzieci i młodzież. Przez lata związany z pracą z młodzieżą. Pasjonat i entuzjasta sportu w szczególnosci pływania. Trener rekordzistów klubu, makroregionu pomorskiego oraz uczestników i medalistów mistrzostw Polski w pływaniu. Trener koordynator kadry makroregionu pomorskiego przez lata organizator wielu obozów pływackich. Do dziś związany z pracą z dziećmi i młodzieżą oraz pływaniem.