Archiwum: plaże

plaże

Kołobrzeg – recepta na rewelacyjne wczasy nad morzem

Kołobrzeg i Władysławowo to popularne kurorty morskie i uzdrowiska, aczkolwiek z uwagi na swoje strategiczne położenie, Kołobrzeg przez parę wieków był miastem – twierdzą, czego świadectwem są uchowane do dziś okopy. Bardzo dużo z nich jest adaptowanych do pełnienia innych, teraźniejszych funkcji i służą one zarówno mieszkańcom miasta, jak i urlopowiczom. Każdy, kto lubi sobie czynny wypoczynek, organizując wakacje 2014 może, więc zdecydowanie postawić na Kołobrzeg!

Twoje wymarzone wakacje!

Firma Orlica – solidny organizator wycieczek działający na naszym rynku od wielu lat. Specjalizują się w organizowaniu niezapomnianych wycieczek do Europy i niezwykłych ferii narciarskich. Biuro podróży Orlica jako organizator wypoczynku oferuje głównie tygodniowe lub dwutygodniowe wycieczki samolotowe. Wyloty, które firma organizuje dotyczą lotnisk m.in w Warszawie i Gdańsku. Ci którzy wolą relaksować się w indywidualny sposób firma daje możliwość wykupienia tylko przelotu.

Cel na lato nad pięknym morzem 2014 – Pobierowo

Pobierowo to niewielki kurort nadmorski. Dawniej turyści napływający do Pobierowa, mogli korzystać przede wszystkim z małych drewnianych domków letniskowych. Aktualnie czekają na nich większe i znaczniej wygodne obiekty, przygotowane już na wczasy 2014. Niezależnie od rozbudowy, Pobierowo wciąż utrzymuje przytulny powab i na pewno warto go polecić osobom, które cenią sobie czynny odpoczynek w zacisznej atmosferze.