Archiwum: materiał

materiał

Jak należycie zadbać o własne oczy?

Zachowanie dobrze działającego organizmu jest z pewnością jednym z priorytetów w naszym życiu. Niemniej jednak należy przyznać, że dopełnienie tego zadania w rzeczywistości wcale nie jest proste. Na co dzień spotykamy się bowiem z różnymi wirusami oraz bakteriami, które są w stanie spowodować ciężkie choroby dla całego naszego ustroju życiowego.

W jaki sposób ubrać się w góry w lecie – poradnik dla wakacyjnego włóczykija

Jak ubrać się w góry w lecie? Jak wybrać sprzęt i strój, aby spełnił swoją funkcję? Czym kierować się na zakupach, czy wyłącznie ceną? Zbliża się okres wakacyjnych wyjazdów i wiele osób staje przed takimi dylematami. W krótkim przewodniku postaramy się doradzić, w jaki sposób przygotować się na weekendowy wypad jak też dłuższy wyjazd.

Wełna – popularna dzianina, która niestety może wywoływać reakcje alergiczne. Zobacz jak się uchronić.

Doświadczenia wielu instytutów wskazują, że reakcje alergiczne o różnym podłożu genetycznym oraz niektóre manifestacje ze strony układu odpornościowego są mocno związane z alergenami, które można spotkać w owczej wełnie. Jednocześnie badacze ostrzegają, że takie sytuacje nie są odosobnionymi przypadkami, a ich liczba w dalszym ciągu się powiększa.