Archiwum: człowiek

człowiek

Psychoterapeuci z obszarów stolicy województwa małopolskiego pomagają trzydziestolatkom, które znalazły się na życiowym zakręcie

Psychoterapia jest słowem pochodzącym z greki, a dokładniej zrostem dwóch wyrazów. Pierwszy z nich oznacza duszę, a następny terapię. Te słowa idealnie oddają ostateczne znaczenie wspomnianego na wstępie wyrazu. Psychoterapia to innymi słowy leczenie ludzkiej psychiki, która z najprzeróżniejszych powodów nie działa prawidłowo.

Jak odpowiednio zadbać o własnych pracowników? Pamiętaj, iż programy socjalne są bardzo istotne!

Jeśli prowadzisz własną firmę, oczywiście niejeden raz musiałeś stawić czoła wszelkiego rodzaju przeciwnościom oraz podejmować nierzadko trudne decyzje. Jednym z problemów, z którymi często będziesz musiał się mierzyć jest bez wątpliwości kwestia wszelkiego rodzaju udogodnień socjalnych dla swoich pracowników. Oczywiście z jednej strony powinieneś o nich dbać – w końcu nie samą pracą pracownik żyje – z drugiej jednak strony nie ma co przesadzać, gdyż pracownicy za bardzo się rozleniwią i efektywność ich pracy mocno spadnie. Jak zatem znaleźć złoty środek i jakie wygody socjalne możesz zaproponować swoim pracownikom aby czuli się komfortowo w Twojej firmie?