Archiwum: ćwiczenia

ćwiczenia

Jak zadbać odpowiednio o swą kondycję fizyczną przez praktycznie cały rok? Garść porad od trenera!

Zbliżają się wielkimi krokami wakacje, a wraz z nimi wielkie obawy wielu kobiet o to, jak w tym roku będą prezentowały się na plażach – jeżeli Tobie również zależy na znakomitym wyglądzie, wtedy bez wątpliwości musisz zabrać się ostro za różnego rodzaju ćwiczenia, które pomogą Ci na plaży w czasie urlopu zaprezentować wymarzoną sylwetkę.

Kim jest trener personalny, jakie ma wiedzę? Czy warto nim zostać, czy jest to proste?

Być może zawód trenera indywidualnego wydaje się dzisiaj wielu osobom dosyć osobliwy, ale staje się on coraz bardziej popularny. Coraz więcej osób więc ma plany, aby rozpocząć współpracę z trenerem lub samemu ma w planach wykonywać tego rodzaju zawód. Czym jest taka praca i czy możemy zostać takim specjalistą? Tego rodzaju specjalista jednorazowo współpracuje tylko z jedną osobą naraz, mocno angażuje się w jej rozwój, organizuje więc jej dietę, wymyśla ćwiczenia i nadzoruje ich wykonywanie.

Legendy i mity na temat sterydów, czyli ważne informacje o ich wpływie na zażywających

Wielu bywalców siłowni w którymś momencie zaczyna marzyć o postawie i wyglądzie kulturysty. Przerzucają więc oni coraz większe ciężary, pochłaniają kilogramy kurczaków, makaronów i najróżniejszych odżywek, ale wzrost mięśni jest niezadowalający. I wówczas może się pojawić pomysł wzięcia czegoś więcej, czyli właśnie sterydów. Wokół sterydów pojawiło się dużo legend oraz mitów.